Freedom Ordance FX9R16E-BLK FX9R Elite 9mm Luger 16" Black Nitride Barrel, Black Anodized Aluminum Receiver w/Picatinny Rail Black B5 Bravo Polymer Stock, B5 P Type Grip
Be the first to leave a review!
product code:FX9R16E-BLK
UPC:856169007547
Brand:Freedom Ordnance
View more from Freedom Ordnance
availability: In stock
Note: This product must be shipped to an Federal Firearms Licensed Dealer(FFL Dealer)
Freedom Ordnance FX9 Elite, Semi-automatic Rifle, AR, 9MM, 14.5" Pinned (16" OAL) Barrel, Aluminum Frame, Flash Hider, Anodized Finish, Black, B5 Stock and Grip, 13.5" M-LOK Handguard, Optics Ready, 1 Magazine, 32 Rounds, Right Hand FX9R16E