AGM Global Vision ADDE35-384-L2 Adder V2 Thermal Black 384x288, 50Hz Resolution
Be the first to leave a review!
product code:ADDE35384L2
UPC:810164391353
Brand:AGM
View more from AGM
availability: In stock
AGM Global Vision Adder V2 LRF, Thermal Imaging Scope, 35mm Objective, 4X Magnification, 30mm Maintube, 384x288 Resolution, Multiple Reticles, Black ADDE35-384-L2