AGM Global Vision ADDE35-640-2 Adder V2 Thermal Black 4-24x 640x512, 50 Hz Resolution
Be the first to leave a review!
product code:ADDE356402
UPC:810164391360
Brand:AGM
View more from AGM
availability: In stock
AGM Global Vision Adder V2 LRF, Thermal Imaging Scope, 35mm Objective, 2.5X Magnification, 30mm Maintube, 640x512 Resolution, Multiple Reticles, Black ADDE35-640-2