Retay USA RACEBLK26 Ace Type R 12 Gauge Semi-Auto 3.50" 3- 2.75" Shells 26" Overall Extra Black Vent Rib Barrel, Drilled & Tapped Receiver, Adj Shim Synthetic Stock
Be the first to leave a review!
product code:RACEBLK26
UPC:193212045300
Brand:RETAY
View more from RETAY
availability: In stock
Note: This product must be shipped to an Federal Firearms Licensed Dealer(FFL Dealer)
ActionSemi-Auto
Barrel Length26"
Caliber Gauge12 Gauge
Chamber3.5"
ChokeMaraPro (C,IC,M,IM,F)
FamilyAce Series
FinishMatte Black
Finish TypeBlack
Grip TypeBlack Synthetic
Magazine
Manufacturer Model NoRACEBLK-26
ModelACE-R Extra Black
Overall Length50"